Этапы сотрудничества:
 • Знакомство и выяснения вопроса Следует обратиться к нам по телефону или заполнить форму, что расположена с права!
 • Быстрый результат и стоимость услуг Вы узнаете о стоимости услуг адвоката по семейным делам на первичной консультации
 • Предоставление услуг Квалифицированный семейный адвокат предоставить профессиональные юридические услуги незамедлительно!
 • Скидки на обслуживание до 10% Обратившись сейчас Вы получите скидку на дальнейшее обслуживание у адвоката получить скидку

Расторжение брака

 • все необходимые документы
 • за 1 день
 • всего 250 грн.
заказать подготовку документов

Развод через суд

 • без присутствия супруга
 • за 30 дней
 • всего 850 грн.
заказать развод через суд

Взыскание алиментов

 • подготовка всех документов
 • за 2 дней
 • всего 450 грн.
заказать взыскание алиментов

Раздел имущества

 • на любом этапе и быстро
 • только профессионально
 • от 950 грн.
заказать раздел имущества

Новости


Украина терпит разводы. Каждый третий брак подвержен распаду!

Украина терпит разводы. Каждый третий брак подвержен распаду! Настоящее положение Украины в семейных делах оставляет желать лучшего, поскольку сегодня молодые пары разводятся легче и намного быстрее, чем скрепляют свои узы.

Прекращение брака супругов и развод через суд, если есть ребенок

Прекращение брака супругов и развод через суд, если есть ребенок Решение о разводе было принято, и оно уже никак не обсуждается.



Публикации


Составление брачного договора, услуги адвоката

Составление брачного договора, услуги адвоката Юридические услуги по составлению, написанию и подготовке брачного договора (контракта) опытными адвокатами по семейному ...

Платная консультация в онлайн режиме

Платная консультация в онлайн режиме Не будем вводить вас в заблуждение, наша компания не предоставляет бесплатных консультаций, за исключением социальной программы ...

Срок на примирение в процессе развода супругов

Срок на примирение в процессе развода супругов Но как бы то ни было, прежде чем вынести окончательное решение суд определяет все фактические причины развода и принимает ...

Какой закон будет действовать при разводе ...

Какой закон будет действовать при разводе с иностранцем Наше законодательство в вопросах развода с иностранцем применяется при расторжении брака в соответствии с требованиями международных ...

Психологические последствия расторжения брака

Психологические последствия расторжения брака В процессе развода знакомые и друзья разделены на 2 лагеря, после развода же отношения между ними становятся натянутыми.


Чи є життя після розлучення?

Чи є життя після розлучення?Можна з упевненістю сказати, що життя після розлучення не закінчується! Звичайно, ваша ситуація абсолютно унікальна, проте люди розлучаються кожен день, і будь-яка ситуація з розлученням закінчується тим, що життя набуває нових рис.

Розлучення вже відбулося. Ви вже не разом. Багато психологів відзначають, що цей період надто важкий, оскільки вам доведеться фізично і морально перебудовуватися на зовсім інший лад - жити далі одному. Особливо це стосується тих, хто до останніх днів вів «сімейне життя», а після рішення суду залишився наодинці. Хоча багато людей на сьогодні після розлучення змушені якось виживати самотужки.

Самотність після розлучення - не так вже й погано!

Крім цього, психологи явно вказують на необхідність деякий час побути людині одній. Звичайно, можливо ви вже зустріли свого чоловіка, проте не поспішайте з ним сходитися. Так, вам дуже сумно і самотньо бути одною, але не варто так сильно поспішати увійти в нове сімейне життя, оскільки ви можете внести в нього старі проблеми. Це реально. Скільки б ви не запевняли себе в тому, що в розлученні був винен саме ваш чоловік, ви зобов'язані розуміти, що в розлученні винні завжди двоє. Тому, перш за все, ви зобов'язані розібратися в собі, перед тим, як входити в нове життя.

Тому не варто зараз поспішати. Вам необхідно почати нове життя саме з нуля, тому дайте собі деякий час адаптуватися до «нового» світу, а потім вже приступайте будувати прекрасне майбутнє в новій сім'ї.


1. Не варто поспішати.

Це зрозуміло, що вам зараз дуже страшно залишитися самотньою. Можливо, ви роздумуєте про те, що ваш вік не дозволяє вам зараз так легко знайти свого єдиного чоловіка, а тому ви готові вхопитися за будь-яку «соломинку». Може, ви просто боїтеся бути однією, а тому, готові піти з будь-яким чоловіком.

Зрозумійте, ви обов'язково будете з новим чоловіком і побудуєте нову сім'ю, якщо, дійсно, цього захочете. І вам не потрібно саме зараз кидатися в нові відносини. Чому? По-перше, ви зобов'язані зрозуміти, що поки що не готові увійти в нове життя. Розберіться зі своїми "тарганами" в голові, обміркуйте гарненько, чому ви розлучилися в «минулому житті». Крім цього, не завадило б сходити до психолога, який зміг би професійно визначити ваші недоліки в минулому шлюбі, а також допомогти підготувати вас психологічно до нового життя.

На жаль, НЕ обдумані рішення після розлучення призводять, зазвичай, до ще більших проблем. Багато дівчат пускаються «у всі зв'язки» і без різниці з ким. Інші знаходять відраду в алкоголі, треті вдаряються з усією силою в роботу, забуваючи про себе.


Не поспішайте! Дайте собі час «прийти до тями», а потім вже можете пробувати йти в нове життя. Таким чином, ви зможете і себе уберегти від повторного розчарування, а також іншим не нашкодити.


2. Ставлення дітей до нового життя.

Якщо у вас від шлюбу залишилися діти, то ви просто зобов'язані, в першу чергу, простежити за їх самопочуттям. Саме на вас зараз лягли тяжкі зобов'язання зі створення не тільки свого нового життя, а й зовсім нового життя вашої дитини. Дитячі психологи настійно рекомендують, незважаючи на постійну зайнятість дорослих, намагатися уважніше стежити за поведінкою дитини.

Це не означає, що вам варто її в чомусь обмежувати. Навпаки, вам варто зробити таку атмосферу для дитини, щоб вона могла зрозуміти, що її життя прекрасне, що вона потрібна вам, незважаючи, на розпад сім'ї. Простежте за її можливими порушеннями сну, зрослою агресією, непокорою, проблемами в школі. Не варто, звичайно, «перегинати палицю», оскільки багато дітей проявляють різні симптоми, навіть, без розпаду сім'ї. У всякому разі, бажано відвідати психологів, які зможуть виявити можливі проблеми у вашої дитини, а також вирішити їх у досить м'якій і легкій формі.


Звичайно, настане період, коли у вашому житті з'явиться новий чоловік, а тому, виникне ще одна проблема: як пояснити все це дітям. Зрозумійте - те, що у вас виникли такі проблеми - це абсолютно нормальна ситуація, і вам нема чого переживати. Якщо ви готові докласти до цього максимум зусиль, то можете бути впевнені, що ви обов'язково ввійдете в нове щасливе життя. Не бійтеся говорити з дитиною, навпаки більше спілкуйтесь. Повірте, ваша дитина, навіть сама маленька, зможе зрозуміти і прийняти нового члена сім'ї. Не потрібно обманювати дитину і говорити, що новий чоловік - це її «тато», або змушувати її щось робити.

Якщо дитина проявила непокору після розмови з вами, не сумуйте, і не карайте її. Спробуйте поставити себе на її місце: раптом ви дізнаєтесь, що ваша родина розлучається. Ви б раділи? Навряд чи, просто не могли б, навіть, у думках пояснити собі таку ситуацію. Так і ваша дитина вимагає трохи часу, щоб прийняти нового члена сім'ї. Намагайтесь просто більше уваги приділяти дитині, сходіть з нею в кіно, театр..просто частіше влаштовуйте цікаві посиденьки. Необхідно, щоб дитина зрозуміла, що від того, що сім'я розпалась, її від цього не перестали любити.


3. Колишній чоловік у вашому новому житті.

Незважаючи на те, що, можливо, ваше минуле сімейне життя закінчилося просто грандіозним скандалом і гучним розлученням, колишній чоловік - це частина вашого життя. Просто постарайтеся зрозуміти це відразу. Звичайно, ви не зобов'язані з ним вести якісь справи, якщо ви цього не хочете. У всякому разі, після розлучення, вам необхідно обов'язково дати собі деякий час, і гарненько подумати над тим, яку роль у вашому житті буде грати колишній чоловік.

Не варто відразу кидатися «емоційними заявами». Емоції загаснуть, і, швидше за все, життя ввійде в абсолютно інше русло. Дайте собі час заспокоїтися, а потім добре ще раз все обміркуйте.


Швидше за все, ви вже в перші місяці після розриву стосунків зрозумієте, чи буде ваш чоловік, наприклад, виплачувати аліменти, або інші фінансові зобов'язання, чи буде допомагати вам в цілому, чи можна до нього звернутися у разі будь-якої необхідності. Не бійтеся конструктивно спілкуватися. Повторимося, що ніхто не примушує вас з ним спілкуватися.

Просто, ви можете спробувати знайти спільний діалог з колишнім чоловіком, і, можливо, ви зможете налагодити деякі партнерські відносини. Адже ви теж виходили заміж за цю людину неспроста, а тому не варто «ламати все на корені». Головне - гарненько обміркуйте це на самому початку вашого «нового» шляху, оскільки колишній чоловік може виявитися не тільки хорошим помічником, а й відмінним шкідником.



Это Вам будет интересно:

Семейный юрист © 2022 год | Чи є життя після розлучення? |

6ccf6c9ab7fc233369fc448c455aabd0