Этапы сотрудничества:
 • Знакомство и выяснения вопроса Следует обратиться к нам по телефону или заполнить форму, что расположена с права!
 • Быстрый результат и стоимость услуг Вы узнаете о стоимости услуг адвоката по семейным делам на первичной консультации
 • Предоставление услуг Квалифицированный семейный адвокат предоставить профессиональные юридические услуги незамедлительно!
 • Скидки на обслуживание до 10% Обратившись сейчас Вы получите скидку на дальнейшее обслуживание у адвоката получить скидку

Расторжение брака

 • все необходимые документы
 • за 1 день
 • всего 250 грн.
заказать подготовку документов

Развод через суд

 • без присутствия супруга
 • за 30 дней
 • всего 850 грн.
заказать развод через суд

Взыскание алиментов

 • подготовка всех документов
 • за 2 дней
 • всего 450 грн.
заказать взыскание алиментов

Раздел имущества

 • на любом этапе и быстро
 • только профессионально
 • от 950 грн.
заказать раздел имущества

Новости


Украина терпит разводы. Каждый третий брак подвержен распаду!

Украина терпит разводы. Каждый третий брак подвержен распаду! Настоящее положение Украины в семейных делах оставляет желать лучшего, поскольку сегодня молодые пары разводятся легче и намного быстрее, чем скрепляют свои узы.

Прекращение брака супругов и развод через суд, если есть ребенок

Прекращение брака супругов и развод через суд, если есть ребенок Решение о разводе было принято, и оно уже никак не обсуждается.Публикации


Составление брачного договора, услуги адвоката

Составление брачного договора, услуги адвоката Юридические услуги по составлению, написанию и подготовке брачного договора (контракта) опытными адвокатами по семейному ...

Платная консультация в онлайн режиме

Платная консультация в онлайн режиме Не будем вводить вас в заблуждение, наша компания не предоставляет бесплатных консультаций, за исключением социальной программы ...

Срок на примирение в процессе развода супругов

Срок на примирение в процессе развода супругов Но как бы то ни было, прежде чем вынести окончательное решение суд определяет все фактические причины развода и принимает ...

Какой закон будет действовать при разводе ...

Какой закон будет действовать при разводе с иностранцем Наше законодательство в вопросах развода с иностранцем применяется при расторжении брака в соответствии с требованиями международных ...

Психологические последствия расторжения брака

Психологические последствия расторжения брака В процессе развода знакомые и друзья разделены на 2 лагеря, после развода же отношения между ними становятся натянутыми.


Фіктивні шлюби

Фіктивні шлюбиПочнемо, мабуть, з того, що є загальна декларація з прав людини, де чітко описано, що чоловіки і жінки, які досягли повноліття, мають право одружуватися і заводити сім'ю.

Всі люди закохуються, одружуються, потім розлучаються, іноді, довго і щасливо живуть все життя, іноді, поживуть тиждень та розбіжаться. Але є такі, що терміново потребують штамп в паспорті заради виїзду за кордон, або за якихось інших причин, якими може стати і квартира, або ж інша нерухомість. Виходить, що в таких випадках, начебто, і штамп є, проте члени "родини" бачили одне одного лише в момент створення шлюбу. Такі шлюби вважають фіктивними.

Історія виникнення шлюбних стосунків

Нині вважають, що такі шлюби з'явилися досить недавно, проте це не зовсім так. Раніше, монархи, які закохувалися в простолюдинок, не мали права створювати з ними сім'ю, а також, мати їх при дворі. Для цього вони одружували таких дівчат на деяких «високопоставлених особах», а тому, простолюдинка отримувала права, завдяки яким вона могла постійно перебувати при дворі, а також, радувати свого господаря. Такі шлюби також вважалися фіктивними, і за наявності аргументованих доказів, їх також розривали.

Сьогодні такими шлюбами, зазвичай, вважаються шлюби, які були укладені для отримання громадянства в іншій країні. Це найбільш поширена причина. Природно, такі шлюби відбуваються за величезні суми. Практика досить проста, як ось : українка, яка давно мріє оселитися в США, Німеччині, Австрії, Франції і т.д., і отримати громадянство, а також, має для цього всі необхідні засоби (на купівлю / побудову будинку, і т.д.), просто «купує» собі це громадянство, знаходячи «чоловіка», який погодиться її взяти в дружини.

Після чого, через деякий час, вони розлучаються, а громадянство залишається. Щоб було трохи зрозуміліше, то варто згадати, що юридично фіктивним шлюбом вважається шлюб, який був укладений без реального наміру подружжя на створення сім'ї, а тому, визнається недійсним. Часто такий шлюб називають шлюбом «по розрахунку». Не варто плутати, звичайно, з іншими шлюбами «по розрахунку», оскільки всі ми одружуємося з якоюсь метою.

Права та обов'язки у фіктивному шлюбі

Що стосується прав і обов'язків, то фіктивний шлюб не є підставою для виникнення будь-яких прав, а також, обов'язків, які могли бути надані в разі «легального шлюбу». Якщо було придбано майно під час фіктивного шлюбу, то воно вважатиметься майном, яке належить їм на правах часткової власності. Розмір частки буде визначений відповідно виходячи з участі у придбанні майна, праці, і решти засобів.

Якщо після фіктивного шлюбу пара розлучилася, після чого один з подружжя отримував аліменти, то всі вони вважаються недійсними (на підставі фіктивного шлюбу), а тому, мають бути повернуті в повній мірі.

Якщо було змінено прізвище під час фіктивного шлюбу, то воно вважається недійсним.Это Вам будет интересно:

Семейный юрист © 2022 год | Фіктивні шлюби |

6ccf6c9ab7fc233369fc448c455aabd0