Этапы сотрудничества:
 • Знакомство и выяснения вопроса Следует обратиться к нам по телефону или заполнить форму, что расположена с права!
 • Быстрый результат и стоимость услуг Вы узнаете о стоимости услуг адвоката по семейным делам на первичной консультации
 • Предоставление услуг Квалифицированный семейный адвокат предоставить профессиональные юридические услуги незамедлительно!
 • Скидки на обслуживание до 10% Обратившись сейчас Вы получите скидку на дальнейшее обслуживание у адвоката получить скидку

Расторжение брака

 • все необходимые документы
 • за 1 день
 • всего 250 грн.
заказать подготовку документов

Развод через суд

 • без присутствия супруга
 • за 30 дней
 • всего 850 грн.
заказать развод через суд

Взыскание алиментов

 • подготовка всех документов
 • за 2 дней
 • всего 450 грн.
заказать взыскание алиментов

Раздел имущества

 • на любом этапе и быстро
 • только профессионально
 • от 950 грн.
заказать раздел имущества

Новости


Украина терпит разводы. Каждый третий брак подвержен распаду!

Украина терпит разводы. Каждый третий брак подвержен распаду! Настоящее положение Украины в семейных делах оставляет желать лучшего, поскольку сегодня молодые пары разводятся легче и намного быстрее, чем скрепляют свои узы.

Прекращение брака супругов и развод через суд, если есть ребенок

Прекращение брака супругов и развод через суд, если есть ребенок Решение о разводе было принято, и оно уже никак не обсуждается.Публикации


Составление брачного договора, услуги адвоката

Составление брачного договора, услуги адвоката Юридические услуги по составлению, написанию и подготовке брачного договора (контракта) опытными адвокатами по семейному ...

Платная консультация в онлайн режиме

Платная консультация в онлайн режиме Не будем вводить вас в заблуждение, наша компания не предоставляет бесплатных консультаций, за исключением социальной программы ...

Срок на примирение в процессе развода супругов

Срок на примирение в процессе развода супругов Но как бы то ни было, прежде чем вынести окончательное решение суд определяет все фактические причины развода и принимает ...

Какой закон будет действовать при разводе ...

Какой закон будет действовать при разводе с иностранцем Наше законодательство в вопросах развода с иностранцем применяется при расторжении брака в соответствии с требованиями международных ...

Психологические последствия расторжения брака

Психологические последствия расторжения брака В процессе развода знакомые и друзья разделены на 2 лагеря, после развода же отношения между ними становятся натянутыми.


Відповідальність подружжя згідно взятих зобов'язань

Відповідальність подружжя згідно взятих зобов'язаньЗгідно з нормами нині діючого законодавства кожен громадянин зобов'язаний відповідати особисто за своїми зобов'язаннями, і коли мова йде про борги якогось із подружжя, то це має деякий вплив і на всю сім'ю.

 

Насамперед, необхідно нагадати, що те майно, яке вже присутнє у родини, може бути як особистою власністю одного з подружжя, так і спільною власністю. До слова, до особистої власності, наприклад, відносяться речі якогось індивідуального користування, візьмемо конкретні приклади - коштовності.

Особистою власністю також ж є різні премії, нагороди, які були здобуті за особисті заслуги, гроші, отримані за рахунок відшкодування за пошкодження речі, що належить конкретному члену подружжя, як відшкодування моральної шкоди; також є страхові суми, які виходили з обов'язкового страхування, у разі, якщо страхові внески раніше сплачувалися за рахунок тих коштів, які виступали особистою власністю. При зверненні на таке майно стягнення згода другого члена подружжя взагалі не потрібна.

Кредитне майно подружжя

На практиці, зустрічаються ще більш складні способи для розрахунків подружжя за так зване "кредитне" майно. Наприклад, подружжя придбало в кредит квартиру. Надалі вони розлучилися. Через певний час дружина за рахунок своїх коштів, зароблених нею вже після розлучення, цілком і достроково виплатила залишок кредиту за дану квартиру. Виникає закономірне питання: кому ж саме належить спірна квартира? На якій фактичній підставі дружина сплатила після розлучення кредит?

 

Відповідь дає нам 68 стаття СК, визначальна, що завершення шлюбу не припиняє права спільної загальної власності. Одночасно з цим, згідно 65 статті СК договір, котрий заключався одним з подружжя у сімейних інтересах, буде створювати обов'язки для іншого в тому випадку, якщо майно, яке отримано за договором, потім використовувалося в інтересах сім'ї. Це тільки означає, що дружина і чоловік мають рівні права стосовно накопиченого у шлюбі майна, тому що припинення шлюбу не звільняє обох членів подружжя від кредитних зобов'язань.

 

Але для поділу майна буде недостатньо визначення основних джерел його придбання. Необхідно також враховувати і інші важливі чинники, від яких залежатиме спосіб поділу майна подружжя. Наприклад, одним з найголовніших чинників, який вплине на розділ майна обох членів подружжя, а також розмір часток кожного з подружжя у спільному майні, виступає стан погашення кредиту.

Якщо кредит погашений на момент розділу майна подружжя

У разі, якщо на дату поділу майна повністю погашений кредит, то питань тут не виникає. Спільне майно подружжя підлягатиме поділу між подружжям згідно загальному принципу рівності часток. Якщо кредит погашений частково, то знадобиться вирішити питання стосовно погашення кредиту. Це тим пояснюється, що за ст. 65 СК при укладенні кимось із подружжя договору вважають, що він приймає рішення з повної згоди іншого. Українське законодавство не визначає термін "в інтересах сім'ї". Якщо чоловік проживає в купленій у кредит квартирі, то вважають, що майно раніше використовувалося в сімейних інтересах.

 

У результаті придбання квартири в кредит подружжям, боргові зобов'язання, існуючі перед банком-кредитором, будуть нести і чоловік, і дружина, а не тільки той член подружжя, який підписав сам кредитний договір.Весь залишок заборгованості за взятим кредитом виступає ще одним додатковим фактором, який вплине на спосіб поділу майна подружжя.Это Вам будет интересно:

Семейный юрист © 2022 год | Відповідальність подружжя згідно взятих зобов'язань |

6ccf6c9ab7fc233369fc448c455aabd0