На сьогоднішній день, коли в Україні знаходиться безліч іноземців з різних причин, шлюб з іноземцем вже не здається якоюсь нездійсненною мрією. Залишилося тільки дізнатися про те, що шлюб з іноземцем відбувається не зовсім так, як з громадянином України.
У ст.2 Закону України, який стосується правового статусу іноземців, всі жителі без громадянства мають такі ж права, а також обов'язки, як і звичайні громадяни України, а тому, для укладення шлюбу їм необхідно пройти такі ж процедури, як і українському громадянинові.
У кожній країні шлюби реєструються по-різному
Проте варто враховувати також той момент, що звичайному громадянинові досить просто надати свій паспорт, щоб зареєструвати стосунки, при цьому, весь перелік відповідних документів, як би опускається, як самі собою зрозумілі. Іноземцям подавати ці документи необхідно. Крім цього, необхідно також враховувати таку особливість, що в кожній країні шлюби реєструються по-різному, а тому, ви зобов'язані враховувати цю особливість, щоб зареєструвати свій шлюб таким чином, щоб він вважався дійсним і за кордонами України.
Більше того, варто враховувати не тільки юридичні, але й релігійні, і національні аспекти кожної нації. Оскільки, якщо ваш майбутній чоловік, наприклад, мусульманин, який має ще кілька дружин, він може після розлучення відібрати ваших дітей, оскільки так свідчать закони його країни.
Загалом, великі юридичні проблеми, зазвичай, виникають на грунті незнання законів. Тому перш, ніж пов'язувати законодавчо свої стосунки, вам необхідно чітко продумати всі нюанси, а також дізнатися про всі особливості.