Этапы сотрудничества:
 • Знакомство и выяснения вопроса Следует обратиться к нам по телефону или заполнить форму, что расположена с права!
 • Быстрый результат и стоимость услуг Вы узнаете о стоимости услуг адвоката по семейным делам на первичной консультации
 • Предоставление услуг Квалифицированный семейный адвокат предоставить профессиональные юридические услуги незамедлительно!
 • Скидки на обслуживание до 10% Обратившись сейчас Вы получите скидку на дальнейшее обслуживание у адвоката получить скидку

Расторжение брака

 • все необходимые документы
 • за 1 день
 • всего 250 грн.
заказать подготовку документов

Развод через суд

 • без присутствия супруга
 • за 30 дней
 • всего 850 грн.
заказать развод через суд

Взыскание алиментов

 • подготовка всех документов
 • за 2 дней
 • всего 450 грн.
заказать взыскание алиментов

Раздел имущества

 • на любом этапе и быстро
 • только профессионально
 • от 950 грн.
заказать раздел имущества

Новости


Украина терпит разводы. Каждый третий брак подвержен распаду!

Украина терпит разводы. Каждый третий брак подвержен распаду! Настоящее положение Украины в семейных делах оставляет желать лучшего, поскольку сегодня молодые пары разводятся легче и намного быстрее, чем скрепляют свои узы.

Прекращение брака супругов и развод через суд, если есть ребенок

Прекращение брака супругов и развод через суд, если есть ребенок Решение о разводе было принято, и оно уже никак не обсуждается.Публикации


Составление брачного договора, услуги адвоката

Составление брачного договора, услуги адвоката Юридические услуги по составлению, написанию и подготовке брачного договора (контракта) опытными адвокатами по семейному ...

Платная консультация в онлайн режиме

Платная консультация в онлайн режиме Не будем вводить вас в заблуждение, наша компания не предоставляет бесплатных консультаций, за исключением социальной программы ...

Срок на примирение в процессе развода супругов

Срок на примирение в процессе развода супругов Но как бы то ни было, прежде чем вынести окончательное решение суд определяет все фактические причины развода и принимает ...

Какой закон будет действовать при разводе ...

Какой закон будет действовать при разводе с иностранцем Наше законодательство в вопросах развода с иностранцем применяется при расторжении брака в соответствии с требованиями международных ...

Психологические последствия расторжения брака

Психологические последствия расторжения брака В процессе развода знакомые и друзья разделены на 2 лагеря, после развода же отношения между ними становятся натянутыми.


Сімейний адвокат. Чи потрібен він в Україні?

Сімейний адвокат. Чи потрібен він в Україні?Напевно, кожен у свій час бачив, як мінімум, фільм, або серіал, де в США поліцейський, затримуючи злочинця, читає йому прості правила Міранди: «Ви можете зберігати мовчання. Все, що буде вами сказано, може бути використано проти вас у суді. Також ви маєте право на адвоката». Дійсно. Кожен має право на адвоката.

Саме тому, в США так багато адвокатів та юристів. Багато хто думає, що громадяни США просто від неробства займаються судовими процесами і готові судитися з будь-якою людиною в будь-який момент. Насправді, це не зовсім так. Адже, ми часто готові закривати очі, коли порушують наші права. Наприклад, нас обрахували в магазині, або алкоголік нецензурною лайкою накрив Вас біля під'їзду, або собака сусіда подряпала вам двері чи, ще гірше, покусала Вашу дитину. Ми готові на багато речей закривати очі, оскільки не віримо в національну судову систему, а адвокат для нас - це щось із порядку розкоші. У США все виглядає трохи інакше.

Кожен забезпечений громадянин США обов'язково має «у рукаві» адвоката, який називається сімейним. Сімейний адвокат може вирішити будь-які проблеми, що стосуються сім'ї, або виникають в ній. Вони готові проконсультувати сім'ю в будь-який юридичний момент життя, а таких чимало, наприклад, оформлення договору купівлі-продажу майна, складання різних довіреностей на рухоме і нерухоме майно, спроба притягти порушника до відповідальності, а також безліч інших майнових і немайнових питань. Природно, оскільки ми просто оточені юридичними поняттями, а тому саме, сімейні адвокати роблять життя людей простішим.

Сімейний адвокат в Україні

Що стосується справ, які розглядаються саме в Україні, то сімейний адвокат - це, природно, розкіш для багатьох наших громадян. На жаль, це, дійсно, так. Але наша адвокатська система і розрахована на наших громадян, тому, кожній людині обов'язково потрібно мати в запасі гарного і недорогого адвоката, який за першим покликом зможе захистити ваші інтереси. Навіщо? Оскільки на сьогодні більшість людей тягнуть похід до адвоката на самий останній момент.

Це трохи нагадує ситуацію зі стоматологами, коли люди йдуть на лікування в найзапущеніших випадках. Тому, похід до того ж стоматолога чи адвоката вам буде обходитися в рази дешевше, якби ви це зробили на ранніх стадіях проблеми. Значні проблеми приносять саме сімейні спори, які знаходяться на стадії розлучення.

Подружжя часто не надає розлученню особливого значення, а тому рідко проходить всі необхідні інстанції, а тільки підписує кілька документів і «викреслює» штампи в паспортах. А проблеми з вихованням дитини, розділом майна, спливають потім просто величезними «підводними каменями» і надають масу проблем, додаткових грошових витрат на адвоката, який надалі витратить чимало зусиль, щоб виправити допущені Вами помилки та на грамотний поділ матеріальної і нематеріальної частини сім'ї.

Замість всіх цих проблем на поточний момент можна скласти окремий Сімейний Статут, який буде прописувати всі можливі моменти шлюборозлучного процесу, включаючи порядок поділу майна, розмір і порядок виплати аліментів, грамотне визначення місця подальшого проживання спільну дитину, і багато іншого. Звичайно, більшість наших громадян досить забобонні, щоб підписувати документ можливого розлучення, однак, якщо задуматися, це може вирішити потім безліч проблем, а може і зовсім залишитися непотрібним папером. Адже, на жаль, жоден шлюб не захищений від розпаду, а тому, такий документ - це просто грамотний хід «дорослої» сімейної пари.

Найняти сімейного адвоката

Крім цього, можна просто найняти сімейного адвоката, який займатиметься всіма перерахованими вище питаннями, якими займається і сімейний адвокат в США. Однак наші адвокати розраховані саме на наших громадян, а тому, оплата такого адвоката не буде занадто високою для вас. Скрізь можна знайти компроміс, оскільки адвокати також зацікавлені в вас, як і ви в них. Сімейний адвокат потрібен родині також як, наприклад, страхування автомобіля - ніколи не знаєш коли знадобитися, але зате, коли виникне подібна ситуація, ви будете почувати себе впевнено.

Звичайно, сьогодні в Україні такий інститут сімейних адвокатів не особливо розвинений, оскільки це поки що нове для наших громадян явище. Зазвичай, послугами адвоката користуються в рідкісних випадках, «в крайніх випадках». Однак, сімейний адвокат може допомогти вам не просто позбутися багатьох проблем, а й застерегти їх. На даний момент подібних адвокатів собі можуть дозволити тільки люди середнього і досить високого достатку. Проте час йде, і розвиток не змушує себе чекати, а тому зовсім скоро сімейних адвокатів стане, природно, набагато більше.Это Вам будет интересно:

Семейный юрист © 2022 год | Сімейний адвокат. Чи потрібен він в Україні? |

6ccf6c9ab7fc233369fc448c455aabd0